معـرفـی شـرکـت

این شرکت در سال 1368 در قالب فروشگاهی با نام ایران شیلنگ فعالیت خود را آغاز نموده ، این شرکت تولید کننده و عرضه کننده انواع اتصالات هیدرولیک ، پنوماتیک ، استنلس استیل و روکش های نسوز و غیره می باشد.

گستره کار ما در بر گیرنده منطقه جغرافیایی جنوب کشور و همچنین  شرکت های بزرگی همچون  فولاد هرمزگان ، پالایشگاه نفت بندرعباس ، آلومنیوم المهدی ، آلومنیوم هرمز آل ، اداره بنادر وکشتیرانی ، کشتی سازی ، شرکت ملی نفت کش و …. میباشد .

ایران شیلنگ با نام تجاری بام درخشان میهن و برند BDM به شماره ثبت 11682 و شماره بهره برداری 322804767536 به ثبت رسیده است .

این شرکت با اتکا به تجربیات مدیران و مسئولین و کادر مجرب خود ، سعی در برآورده ساختن نیاز مشتریان با هدف جلب رضایت آنان از محصولات و خدمات خود داشته است ، لذا با انتخاب بهترین نوع محصولات و متریال از بازارهای جهانی و شرکت های تولید کننده معروف و استفاده از جدیدترین ماشی آلات ساخت و پرس و تست نهایی ، قادر به مونتاژ و ساخت و پرس شیلنگ های هیدرولیک تا سایز 10″ ، تلاش می نماید تا محصولی با بهترین و بالاترین درجه کیفی و ضریب اطمینان بالا را ارائه نماید .

بر این باوریم که نگرش مشتری مداری ، تولید محصولات با کیفیت و تحویل به موقع محصولات با بسته بندی شکیل در محل مشتریان ، ارزش های اصلی ما بوده و منجر به تداوم همکاری با مشتریان عزیز خواهد شد.

مـوضـوع فعـالـیت شـرکـت

شرکت بام درخشان میهن، در ضمینه عرضه و مونتاژ ، انواع اتصالات هیدرولیک ، اتصالات پنوماتیک ، ابزار دقیق ، انواع شیلنگهای هیدرولیک فشار قوی ، فشار ضعیف ، فلکسیبل های حرارتی استنلس استیل ، فلکسیبل های non Carbon  ، non Magnet ، non Condactive و جنت هاس صنعتی و شیلنگ های منجد دار هوا و سیالات مایع و همچنین روکش های نسوز با توان حرارتی بالا در ابعاد و اندازه های نا محدود و استفاده از ماشین آلات ساخت ، پرس و تست از برترین برند های جهانی قادر به ساخت و مونتاژ و تست نهایی محصولات خود تا سایز 10 اینچ و فشار کاری Bar  2000 با ضریب اطمینان بالا فعالیت دارد .

 

محصولات شرکت بام درخشان میهن

شرکت بام درخشان میهن ، در ضمینه عرضه و مونتاژ ، انواع اتصالات هیدرولیک ، اتصالات پنوماتیک ، ابزار دقیق ، انواع شیلنگهای هیدرولیک فشار قوی ، فشار ضعیف ، فلکسیبل های حرارتی استنلس استیل ، فلکسیبل های non Carbon ، non Magnet ، non Condactive و جنت هاس صنعتی و شیلنگ های منجد دار هوا و سیالات مایع و همچنین روکش های نسوز با توان حرارتی بالا در ابعاد و اندازه های نا محدود و استفاده از ماشین آلات ساخت ، پرس و تست از برترین برند های جهانی قادر به ساخت و مونتاژ و تست نهایی محصولات خود تا سایز 10 اینچ و فشار کاری Bar 2000 با ضریب اطمینان بالا فعالیت دارد .

 

اتصالات امریکایـی :

NPTF   —  NPSM  —  JIC,37DEG  —  SAE,45DEG  —  SAE,O-RING BOSS  —  SAE,FLARE LESS  —  SAE,O-RING FACE SEAL  —  SAE, INVERTED FLARE  —  O-RING PILOT

اتصالات ISO :

4 BOLT FLANGE  —  BSPP FLAT  —  METRIC FLAT

اتصالات آلمانی :

LL SERIES  —  BALL NOSE  —  L&S SERIES(EO)

اتصالات انگلیسی :

BSPP  —  BSP T  —  BSP FLAT SEAL

اتصالات فرانسوی ، اتصالات ژاپنی ،  اتصالات پنوماتیک  ،  ابزار دقیق

انواع شیــلنگ هــا

 • یک لا نخ دار – EN 854 2TE
 • دولا نخ دار – EN 854 3TE
 • کمنزی – SAE 100 R5
 • خط مکش و برگشت – SAE 100 R4
 • یک لا سیم دار – EN 853 1SN   —   SAE 100 R1 AT
 • دولا سیم دار – EN 853 2 SN   —   SAE 100 R2 AT
 • چهار لا سیم دار – ISO 3862   —   EN 856 4SP
 • چهار لا سیم دار – EN 856 4SH
 • چهار لا و شش لا سیم دار
 • 5000psi – EN 856 R 13   —   SAE 100 R13
 • 6000psi – EN 856 4SH   —   EN 856 4SP   —   SAE 100 R15

فلکسیبل های حرارتی استنلی استیل  ،  جنت های صنعتی  ،  روکش های نسوز ADL  و ….